2011'in son sayısı olan en yeni Ev Sineması Bülteni'ne hoş geldiniz

 Sayın İlgili ,

2011'in son sayısı olan en yeni Ev Sineması Bülteni'ne hoş geldiniz.

Sizi ve satış ekibinizi desteklemek için, bu sayıda dünyanın ilk 4K ev sineması projektörüyle ilgili daha ayrıntılı bilgi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Dünyanın ilk 4K ev projektörünü daha yakından tanıyın

Eylül sayısında VPL-VW1000ES'in piyasaya sürülmesinin ardından, 4K ev sineması projektörüyle ilgili daha fazla ayrıntı sağlayan ayrıntılı bilgi ve bir video kullanımınıza sunulmuş durumda  ve Ocak 2012'de satışa sunulması planlanıyor. 

Projektörün önemli özellikleri kısaca şöyle:

·  1.000.000:1 oranına kadar inanılmaz bir projeksiyon kontrası sunan tamamen yeni SXRD gerçek 4K paneli.

·  Super Resolution 4K yükselticisi “Reality Creation”, 1080P içeriği önemli ölçüde zenginleştirir ve izleyicilerin mevcut Blu-ray Disc™ arşivinden en iyi şekilde faydalanmasını sunar.

·  2000 ANSI lümenlik parlaklık, önceki Sony ev sineması projektör modellerinin parlaklık değerinin neredeyse iki katını sunar.

·  Görüntü konumu belleği, farklı en boy oranlarıyla eşleşmek için (örn. sinemaskop ekran boyutuna sığmak için) konumları hafızasında tutar.

·  Çift tetikli, 2.1 elektrikli zoom'u, genişletilmiş yansıtma mesafelerini, RS232 arayüzünü, IP üzerinden kontrolü ve uyumluluğu da içeren çeşitli kurulum seçenekleri bulundurur.

VPL-HW30ES, kullanıcılar tarafından takdir ediliyor

Piyasaya sürüldüğünden beri VPL-HW30ES modelinin Avrupa'da harika yorumlar ve prestijli ödüller aldığını söylemekten mutluluk duyuyoruz. Aşağıda aldığı övgülerin örnekleri verilmiştir:

“VPL-HW30ES ürününün harika bir sanatçı olduğuna hiç şüphe yok.”
What Hi-Fi?.

“Sony’nin ikinci nesil 3D projektörü sansasyonel.”
Tech Radar

“Sony'nin gerçekten yenilikçi ürünler geliştirmeye olan bağlılığını gösteriyor…”
Click Magazine

“…ekstra boyutlarla heyecan sağlayan bir projektörü yenemezsiniz. Sahne VPL-HW30ES'nin.”
Click Beta
Doruk Dizayn - Web Tasarım