Ev Sineması bülteni, Nisan sayısıyla karşınızda

 


Özelliklere odaklanın


Gelişmeleri takip etmek her zaman avantajlıdır. Bu nedenle, sizinle en yeni VPL-VW1000ES veri sayfamızı ve artık yeni 4K projektörü ve bu projektörle ilişkili teknolojileri de içeren güncellenmiş Ev Sineması aile broşürünü paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Her iki yayın da şu anda İngilizce. Ancak diğer dilleri de kısa süre içinde kullanımınıza sunacağız.


 

 


projector_frontHatıralarınızı canlı tutun


Kim demiş hatıralar zamanla silinir diye? Müşteriler artık PlayMemories 4K sürümü ile aile fotoğraflarını olağanüstü ayrıntıyla görebilir.

Bir slayt gösterisi yazılımı olan PlayMemories, Nisan veya Mayıs ayında ücretsiz olarak PlayStation Network'ten indirilebilecek. 4K sürümünün farkı, müşterilerin 4K fotoğraf çıktısı işlevini eklemelerine izin vererek oyunun kurallarını tamamen değiştirmesidir.

Diğer ekranlar 4K resimleri düzgün bir şekilde gösterme özelliğine sahip olmadığından, PlayMemories 4K sürümü başlangıçta yalnızca VW1000ES müşterilerine dağıtılacaktır. Sürümü indirmek için müşterinin bir koda sahip olması gerekecektir. Dağıtımla ilgili ayrıntıları yakında bildireceğiz.

 

 Kusursuz görüntüler


Ayrıca müşteriler yeni BDP-S790 Blu-ray oynatıcısı ile de 4K kalitesindeki fotoğrafların tadını çıkarabilir. Müşterilerin resimlerini USB aracılığıyla yüklemeleri yeterlidir. BDP-S790 kalitesi yükseltilmiş 4K görüntüleri VW1000ES'e aktarır. Mayıs ayında piyasaya sürülecek BDP-S790'ı bekleyin.Doruk Dizayn - Web Tasarım