Sürekli parlaklık: Lamba değişimi gerektirmeyen lazer projeksiyon

 

Parlak, ayrıntılı görüntüler

 

Güçlü ve son derece verimli lazer ışık kaynağı ve 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi tüm sunumlara etkileyici parlaklık ve netlik kazandırır. VPL-FHZ55, WUXGA (1920 x 1200) çözünürlüklü zengin 4000 lümenlik renkli ışık çıkışı sağlar. Çok daha güçlü olan VPL-FHZ700L, parlaklık seviyesini 7000 lümenlik olağanüstü seviyeye çıkarır. Sony'nin beğeni toplayan 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi, renk kırılması veya gökkuşağı efektinin olmadığı yüksek kontrastlı görüntüler sağlar. Sony'nin lazer projeksiyonuyla her şey net, parlak, gerçek ve de etkileyici doğallıkta.

Bakım gerekmeden, 20.000 saate kadar çalışma

 

VPL-FHZ55 ve VPL-FHZ700L modellerindeki gelişmiş lazer ışık kaynağı, değiştirme gereksinimini etkili bir şekilde ortadan kaldırarak 20.000 saatlik tipik kullanım ömrü sağlar. Senkronize (20.000 saat) filtre değiştirme döngüleri bakım sürelerini azaltır. Dahası, Otomatik Karartma, Otomatik Parlaklık ve Görüntü Kapatma gibi çeşitli enerji tasarrufu özellikleri, geleneksel lamba kaynaklı projektörlere göre kullanım ömrü boyunca toplam sahip olma maliyetlerini düşürür.

* Otomatik Işık Karartma özelliği etkinken. Gerçek saatler, cihazın kullanıma bağlı olarak değişebilir.

 

Kolay, esnek kurulum

 

VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55 çok sayıda kurumsal, eğitim, kamu sektörü ve eğlence ortamına sorunsuz entegrasyon için çeşitli özellikler sunar. Lambaların ısınması ve soğuması için bekleme süresi olmadığından neredeyse anında açılıp kapanabilir. Esnek yakınlaştırma, yansıtma ve lens kaydırma ayarları projektörü ihtiyaç duyduğunuz olan yere konumlandırmanız için daha fazla esneklik sağlar: tavanlara yakın, ekran yanına veya yatay bir uzaklığa. 360° serbest açılı kurulum olanağı, projektörün yan ve hatta ters olarak kurulmasına olanak sağlar. Görüntü eğme, kıvrımlı yüzeylere yansıtırken geometriyi düzeltir ve Kenar Karıştırma, birden fazla projektörle göz alıcı süper boyutlu ekranları oluşturmayı kolaylaştırır.

 Doruk Dizayn - Web Tasarım