Lazer projeksiyona geçmek için en iyi on neden

 

1. Lazerin ömrü daha uzundur

 

Hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Sıradan projektör lambalarının ömrü, en iyi ihtimalle birkaç bin saattir. VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55 projektörlerimizde bulunan büyüleyici lazer ışık kaynağı, tahminen 20.000 saat kullanım ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da normal kullanımla yaklaşık on yıl boyunca ışık kaynağını değiştirmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir.

2. Daha az kesintiyle üretkenliğinizi sürdürün

 

Beklenmedik bir lamba değiştirme yüzünden önemli bir sunumu veya dersi kim bölmek ister? Lazerin çok daha uzun ömrü sayesinde, kitlenizin karşısında önemli bir noktaya odaklandığınız anda kesinti ihtimali neredeyse sıfırdır.

3. Daha az zorluk, daha düşük sahip olma maliyeti

 

Lamba yok. Bakım yok. Çalışmama süresi yok. 20.000 saat filtre değiştirme döngüleri projektörün en üst seviyede performans sunmasını sağlarken bakım ihtiyacını daha da azaltır. Lazerli projektör, geleneksel iş projektörleriyle karşılaştırıldığında kullanım ömrü boyunca daha düşük sahip olma maliyeti sunar.

4. Oldukça parlak görüntüler

 

VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55, yüksek verimliliğe sahip lazer ışık kaynağını Sony’nin beğeni toplayan 3LCD BrightEra™ panel teknolojisiyle bir araya getiriyor. Böylelikle olağanüstü parlak, yüksek kontrastlı görüntüleri mükemmel renk doğruluğu ve stabiliteyle sunan güçlü bir bileşim ortaya çıkmış oluyor.

5. Her zaman sönmeden parlak kalır

 

Geleneksel projektörleri uzun zamandır kullanıyorsanız lamba kaynağının zamanla söndüğünü ve lamba eskidikçe sunumları belirgin ölçüde sönük ve sönük hale getirdiğini bilirsiniz. Ancak lazer ışık kaynağının parlaklığı daha uzun sürer. Böylece her sunum bir önceki kadar net, parlak ve güzel görünür.

6. Beklemek yok

 

Isınmak ve soğumak için ders veya önemli sunumunuzun değerli vaktinden çalan geleneksel lambalı projektörlerin aksine lazer ışık kaynağı anında açılıp kapanır. Lazerle artık beklemek yok

7. İstediğiniz şekilde kurulum yapın

 

VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55 modellerindeki lazer ışık kaynağının özel kurulum gereksinimleri yoktur. Projektörü yana doğru, ters ya da istediğiniz gibi monte edin.

8. Daha temiz ve daha çevre dostu

 

Birçok dahili enerji tasarrufu özelliğiyle lazer projektörlerimiz çevreye karşı çok daha duyarlıdır. Hem gezegenimizin iyiliğini düşünmüş olacak hem de elektrik faturalarındaki düşüşten memnun kalacaksınız.

9. Sevdiğinizden çok daha fazlası

 

Lazer projektörlerimizde değişmeyen pek çok şey de var. Diğer Sony F Serisi projektörlerle aynı standart kasa boyutuna yerleştirilen bu projektörlerde aynı bilindik bağlantılar ve kullanıcı dostu arabirim bulunmaktadır. Böylece lazere geçişiniz çok daha sorunsuz olur.

10. Hem bugün hem de yarın güvenilir seçiminiz

 

Daha uzun sürmesi için tasarlandı. İşiniz harika görünen sunumlara bağlı olduğunda daha fazla güven sağlamak için her Sony projektör olağanüstü güvenilirlikle tasarlanmıştır. Lazer, hem bugün hem de yarın süper performansla birlikte geleceğe dönük çözümün uzun vadeli güvencesini verirDoruk Dizayn - Web Tasarım