Parlak bir Geleceğe doğru Lazer Projeksiyon

 Lazer Işık Kaynağı 

3LCD Projektörü 
VPL-FHZ700L/VPL-FHZ55

 
* fotoğraf gösterileri VPL-FHZ700L

Peşinde daha uygun, çevreye duyarlı projektör için Sony 
tanıtmak dünyanın ilk 3LCD projektörü birleştirilerek lazer ışık kaynağı. 
Projektör ihtiyacını ortadan kaldırarak daha az kaynak kullanır yedek lambalar, enerji artırır 
verimlilik ve merkür, ödün vermeden tüm canlı renk ve parlaklık.

Kaynak-ışık, 
lambasız tasarım

En projektörler ampul tarafından aydınlatılan nispeten kısa bir süre içinde kaybolur oluşturduğu dönem olan düzenli lamba atıklar. Buna karşılık, bu projektörün son lazer ışık kaynağı ile önemli ölçüde uzun ise en fazla 20.000(*1) saat aramamakla projeksiyon lamba lambalar değiştirilmesi gerekir 3000 civarında saat. Diğer avanslar bulunan optik sistemi, nerede BrightEra ™ 3LCD paneller geliştirilmiş enerji verimliliği ve dayanıklılık. Projektör ile de donatılmış aynı derecede dayanıklı filtre sistemi. Birlikte, bu gelişmeler etkinleştirmek 20.000 saat(*1) operasyon olmadan veya bakım yedek parça. İle değiştirmeye gerek yok lambaları, atık yok, hangi kaydeder önemli kaynakları ve maliyetleri.

*Yaklaşık 1 saat kadar parlaklık yarı yarıya azalmıştır orijinal düzeyde. Yalnızca bir kılavuz; gerçek zaman koşullarına ve ortama göre değişir. Varsayar ortamlarında kullanılan filtre ile toz yoğunluğu 0.03 mg/m3.

¦Örnek üç yıl boyunca bakım (9,540 saat)kullanım *2

*2 Varsayarak 10 saat kullanımı, günde, haftada 6 gün *3 Dayalı Sony VPL-FH31 (önerilen lamba değiştirme: yakl. 3.000 saat)

All-around 
enerji verimliliği

Enerji tasarrufu özellikleri ile daha da geliştiğini istihdam lazer ışık kaynağı. Örneğin, daha fazla parlaklık kontrolü Işık Karartma Auto modu ile enerji tasarrufu% 95'e kadar projektör üzerinde sol olmadan kullanılıyor. Projeksiyon esnasında Otomatik olarak ayarlar auto Picture Modu ışık çıkışı sığdırmak için öngörülen resim, tüketilen enerjinin azaltılması sırasında kullanın. Gerektiğinde kesti resim geçici olarak, ışık çıkışı tamamen devre dışı enerji tüketimini en aza indirecek. Ve çünkü projektör çalışmaya başlar bir altı saniye hızlı ve neredeyse anında kapanır, hiçbir enerji veya boşa harcanan zaman ısınma veya soğuma.

*4 Sony VPL-Eko mod FH31

Merkür-ücretsiz 
lazer ışık kaynağı

Geleneksel projektörler güveniyor cıva içeren lambalar yüksek kalitede çıktı için görüntüleri ve görüntüler. Yeni lazer ışık kaynağı projektörlerle Sony ortadan kaldırmak konusunda herhangi bir endişeniz, oluşabilecek çevre kirliliğini yanlış lamba bertaraf koruyarak yüksek parlaklık seviyeleri, ekran çözünürlüğü ve beklediği geleneksel projektörler.

Canlı renkler ve çevre bilinci dizi özellikleri 
hem takip ve lazer projektör ile mümkün. 
Tüm huzuru ile lambanın yanık olmayacaktır yapılan ani bir bitiş ve ortaya çıkarmak, konferanslar ve toplantılar.

Lazer Işık Kaynağı 3LCD Projektörü 
VPL-FHZ700L/VPL-FHZ55


Doruk Dizayn - Web Tasarım