Evinizde daha iyi görünen filmler izleyin

Full HD 3D Ev Sineması projektörü VPL-HW40ES

 

Film izlemeyi seviyor musunuz? O zaman VPL-HW40ES ev sineması projektörüne bayılacaksınız. Eğlence deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir servet ödemenize gerek yok. O halde rahatınıza bakın ve eşi benzeri olmayan görüntü gücüyle programın tadını çıkarın. Aksiyon dolu gerilim filmlerinden drama ve ilgi çekici belgesellere kadar filmler ve diziler, VPL-HW40ES ile muhteşem renkler, ayrıntı ve kontrastla 2D veya 3D olarak hayat buluyor.

Her zaman hayalini kurduğunuz ayrıntılar ve derinlik

 

VPL-HW40ES Sony'nin birinci sınıf profesyonel ve sinema projektörlerinde kullanılan gelişmiş SXRD™ panel teknolojisini çok daha uygun bir maliyetle sunuyor. Filmlerden TV programlarına kadar izlediğiniz her şeye hayat veren, etkileyici ve net ayrıntılara sahip Full HD görüntü deneyimini yaşayacaksınız.

Daha parlak, daha güzel görüntüler

 

VPL-HW40ES'nin geliştirilmiş görüntü motoru standart ev sineması projektörlerine göre çok daha parlaktır. Güçlü 1700 lümen renk parlaklığıyla iyi aydınlatılmış odalarda bile çok daha net ve yüksek etkili görüntü sunar. 

Gerçekliğe yeni bir gözle bakın

 

En iyi Full HD görüntü kalitesiyle kendinizi şımartın. Öncü 4K ev sineması projektörlerimiz için geliştirilen Reality Creation, filmler disk halinde paketlenirken kaybedilen renkleri ve dokuları yeniden üretir. Ne izlerseniz izleyin, sizi orijinal ana kayda yakınlaştıran, daha canlı, keskin görüntülerle birlikte farkı hissedeceksiniz.

Daha derin siyahlar ve daha parlak vurgular

 

Her şey ışık ve gölgeye bağlıdır. Kontrast Geliştirici, sahneleri gerçek zamanlı analiz ederek zengin, derin siyahlar ve ışıltılı önemli noktaları öne çıkarmak için devamlı olarak görüntünün her bölgesindeki dinamik aralığı optimize eder.

Akışa kapılın

 

Hareketli spor karşılaşmaları ve aksiyon sahnelerinde bile her ayrıntıyı görün. Motionflow teknolojisi orijinal kareler arasına ekstra görüntüler yerleştirip ekran görüntüsünü daha sorunsuz, keskin, akışkan hale getirir ve bulanıklığı azaltır.

Esnek konumlandırma

 

Her oda farklıdır. Ekstra geniş lens kaydırma aralığına sahip olan VPL-HW40ES, projektörü uygun şekilde yerleştirebilmek için size daha fazla seçenek sunar. Projektör tavana monte edildiğinde veya yatay olarak merkez dışına yerleştirildiğinde bile her zaman güzel oranlarda görüntü alırsınız.

Sessizlik önemlidir

 

Gürültülü projektör fanının eğlenceyi mahvetmesine izin vermeyin. Fısıltı kadar sessiz 21 dB sesle VPL-HW40ES'nin orada olduğunu unutacaksınız. Akıllı ses şekillendirme, fan sesinin daha az fark edilir hale getirilmesini sağlar. Böylece her zaman ekranda ne varsa onu duyarsınız.

Üçüncü boyutu keşfedin

 

Hızlı hareketli sahnelerde bile olağanüstü parlaklık, kontrast ve ayrıntılarla etkileyici kusursuzluğa sahip ve doğal görünümlü 3D görüntülerin keyfini sürün. VPL-HW40ES, 2D veya 3D içerikleri otomatik olarak algılar ve izlediğiniz içeriğe uygun görüntü modu seçenekleri sunarDoruk Dizayn - Web Tasarım