VPL-VW500ES: "AV tarihinde gerçekten önemli bir an"

 

VPL-VW500ES: "AV tarihinde gerçekten önemli bir an"

 

 

En yeni Ev Sineması projektörümüz VPL-VW500ES'yi piyasaya sürdüğümüzde "evlere 4K sinema projeksiyonunu getirmek" ve çok daha fazla kişi için gerçekten etkileyici sinematik deneyimi hayata geçirmeyi istedik.

Ödüller ve övgü dolu incelemeler

 

O zamandan beri, olağanüstü yüksek kaliteli doğal 4K görüntüsü ve super resolution yükselticimiz olan Reality Creation gibi gelişmiş özellikleriyle Avrupa çapında ödüller ve büyük beğeni topluyor. Medyanın tepkisi hakkında bilgi sahibi olmanız için bazı başlıkları seçtik. İncelemelerin tamamını okumak için bağlantıları takip edin.

Yılın Projektörü:

 

Birleşik Krallık'tan Home Cinema Choice gibi pek çokları, VPL-VW500ES'i yılın "en iyi birinci sınıf projektörü" seçti. Saygın çevrimiçi site Trusted Reviews ürünü "2013 Yılının Projektörü" seçip şunu ekledi: "Film tutkunuysanız ve video kalitesine önem veriyorsanız Sony VW500ES AV tarihinde gerçekten önemli bir an."

Salon Hifi ve Home Cinema Technologies: Masterpiece 2013

 

Fransa'da, Salon Hifi ve Home Cinema & Technologies D’Interieur yayınları ürünü "Masterpiece 2013", yani En İyi Ev Sineması ürünü (video ve projeksiyon kategorisi) seçti ve çevrimiçi site AVCesar üründen şu şekilde bahsetti: "Gerçekten fantastik bir projektör. Bizi ev projektörlerinin geleceği konusunda heyecanlandıran büyük bir başarı."

"En İyi Birinci Sınıf Projektör" ödülünü kazandığı Birleşik Krallık'taki AV Tech Medya ödüllerinde de övgüleri topladı. Hifi News şunu bildirdi: "Özel bir ev sineması projektörü arayan herkes Sony VPL-VW500ES'yi listelerinin en tepesine eklemeli."

HDTVtest: "Sony'den şaşırtıcı bir başarı"

 

VPL-VW500ES'nin orijinal VPL-VW1000ES 4K projektörümüze göre düşük olan fiyatı hakkında Trusted Reviews şu yorumu yaptı: "4K projektör için ödemeniz gereken fiyatı 18 aydan kısa bir sürede yarıya indirmek gerçekten şaşırtıcı bir başarı." HDTVtest şunu ekledi: "Sony, 4K çözünürlüklü projeksiyonun maliyetini önemli ölçüde azaltmayı başardı."

AVForums: Düşük fiyat

 

Birleşik Krallık'taki popüler site AVForums Ev Sineması tutkunları için düşük fiyatına vurgu yaptı: "Geleceğe dönük ve fiyat bakımından da makul, birinci sınıf bir projektör arıyorsanız gerçekten tek bir seçeneğiniz var: VW500."

Site, "Sony'nin bugüne kadar gördüğümüz en iyi görüntülerden birini ürettiğini söyleyecek kadar ileri gidebiliriz." diyerek bize 10 üzerinden 9 puan ve Şiddetle Tavsiye Edilir rozeti verdi.

Audio Video: "Bundan bir tane istiyorum!"

 

Finlandiya'dan Audio Video yüksek kontrast oranı ve gelişmiş SXRD™ panel teknolojisinin sunduğu doğal 4K'ya odaklandı: "Görüntü dinamiği mükemmel ve siyahlar derin ve doğal… görmeye alıştığımızdan daha derin… her yönüyle mükemmel bir projektör. Piyasada satılan Full HD projektörler yerine bunu almamak için bir neden göremiyorum."

Projection Home Cinema: "En güzel görüntü"

 

Fransız yayını Projection Home Cinema görüntü kalitesi hakkında şunları söyledi: "Bugüne kadar test ettiğimiz projektörler arasında en güzel görüntüye sahip."

GQ: 2014'ün en yenisi

 

AV medyasında sevenleri giderek artan VPL-VW500ES aynı zamanda basında da büyük yankı uyandırdı. Birleşik Krallık'tan GQ dergisi ürünü "Dünyadaki en iyi 100 şey" arasına koyarken lüks yaşam dergisi Luxuria ürünü şöyle tanımladı: "Noel hayallerini gerçekleştirecek bir ev teknolojisi."Doruk Dizayn - Web Tasarım