TR EN
PRO AV

SONY STRDH790

SONY STRDH790

Dolby Atmos, her açıdan, yukarıdan bile gelen sesi doğru şekilde ortamınızda konumlandırarak 360º surround ses ile nefes kesen gerçekçilik sunar. Sonuçta sizi tamamen saran zengin bir ses ortaya çıkar.DTS:X kod çözme, hoparlör yapılandırmanıza gerçek zamanlı olarak uyum sağlayan çok boyutlu surround ses sağlar. Nesne tabanlı ses kodu çözme sayesinde, ses hassasiyetle çevrenizde ve üstünüzde konumlandırılır.Her açıdan, yukarıdan bile gerçeğe yakın ses sunan, sarmalayan 5.1.2 kanal surround hoparlör sistemi ile aksiyonun tam ortasına gidin.Kaynaktan ekrana 4K kalitesini koruyun. 4K geçiş özelliği, görüntü kalitesinden ödün vermeden verileri alıcıya aktarır ve HDCP 2.2 ile uyumludur.Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyal geçişi desteği sayesinde kontrast ve parlaklıktaki inanılmaz artışın keyfini çıkarın. Ek gölge ayrıntısı ve vurgular ile görüntüdeki ayrıntılar daha da iyileştirilir ve renkler hayat bulur. HDR10, HLG (Hibrit Log-Gama) ve Dolby Vision™ gibi en yeni HDR standartları desteklenir. Bluetooth® üzerinden sadece STR-DH790 bağlanıp tüm favori parçalarınızı çalmakla kalmaz, aynı zamanda Bluetooth® Standby ile alıcınızı doğrudan eşleştirdiğiniz akıllı telefon veya tablet ile açabilirsiniz.3 güçlü dijital sinyal işlemcisi, Dolby Atmos/DTS:X gibi son ses formatlarını destekler ve sinyal kod çözmede en yüksek doğruluğu sağlarOrijinal CD formatının arkasındaki şirketler olan Sony ve Phillips ortaklığında Yüksek Çözünürlüklü Ses için geliştirilen DSD, ses yakalamak ve çalmak için devrim niteliğinde bir yöntem sunuyor. CD'nin 64 katı örnekleme frekansı.Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Amplifikatör

Amp. Sayısı Kanallar
7
Kod Çözülebilecek Kanal Sayısı
5.1.2 kanal
Güç Çıkışı
145 W (6 ohm, 1 kHz, 1 kanal THD %0,9)
Hoparlör Empedansı
6 - 16 ohm
Ses Alanı
2 kanal Stereo, Doğrudan, Çoklu Kanal Stereo, Dolby Surround, Neural: X, Ön Surround, Ses Geliştirici, Kulaklık 2 kanal

Video Özellikleri

HDMI® Aktarımı
Evet (HDR10, HLG, Dolby Vision™ Uyumlu)
Ses Dönüş Kanalı
Var
HDMI® Aktarımı
Var
HDMI® üzerinden 3D
Var
4K 60p 4:4:4 Desteği
Var
A/V SYNC
Var (Değişken)
BRAVIA® SYNC™ (CEC Kontrolü)
Var

Ses Özellikleri

TV SES SEVİYESİ OFSETİ
Var

Otomatik Hoparlör Kalibrasyonu

Kalibrasyon Özellikleri
Gelişmiş D.C.A.C., Otomatik Faz Eşleştirme, Kalibrasyon Mikrofonu (Mono)

Tuner Özellikleri

FM/AM
Evet/Hayır
Ön Ayarlı Kanal (FM/AM)
TTL30 (30 / -)
RDS
Var

Arayüz

Giriş ve Çıkış Terminalleri
İsteğe Bağlı Ses Girişi (1), Koaksiyal Ses Girişi (1), Analog Ses Girişi (4), Ön Çıkış Subwoofer (2), Kulaklık Çıkışı (1), USB (Yalnızca güç kaynağı için)
Hoparlör Çıkış Terminalleri
Ön A, Merkez, Surround, Surround Arka, Yükseklik (Surround Arka ile Ortak), Ön B (Surround Arka ile Ortak), Bi-AMP (Surround Arka ile Ortak)

HDMI için Kod Çözme Formatı

HDMI için Kod Çözme Formatı
DSD, Dolby Atmos®, Dolby® Dijital, Dolby® Çift Mono, DTS: X™, DTS-HD Master Audio™, DTS HD Yüksek Çözünürlüklü Ses, DTS®, DTS-ES (Matrix 6.1 / Discrete 6.1), DTS 96 / 24

Ağ Bağlantıları

Ağ özellikleri
Bluetooth® Alıcı

Genel Özellikler

Otomatik Bekleme Modu
Var
GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü)
Var
Güç Gereksinimi
AC 230 V 50 / 60 Hz

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (G x Y x D mm)
430 x 133 x 297 mm
Ağırlık (kg)
7,4 kg
 
Bu ürüne ait aksesuar bulunamadı.
Bu ürüne ait döküman bulunamadı.